Podpora

 

Najväčší PUNK a SLOBODA, ale aj obrovská škoda. V Roku 2010 sme na Pionieroch absolvovali našu prvú veľkú cestu "Od Tatier k Aralu".

 

Vtedy sme ešte nemali žiadne skúsenosti, dokonca ani len mobilný telefón či mikro SD kartu, na ktorú by sme mohli natáčať. Preto z tejto cesty bohužiaľ nevznikol celovečerný film ako z Afriky. Na druhej strane sme však boli absolútne slobodní a užívali si nekonečnú jazdu bez mobilov či internetu.

 

Všetko to ale zachránil Kendžike! Rozhodol sa, že vám príbehy o tejto ceste vyrozpráva vo svojej KniHre. Zážitkov z expedície je mnoho, akurát, ako sme už spomínali, fotiek a videí málo. Preto všetky príbehy budú sprevádzať ilustrácie, s ktorými Kendžikemu pomáhala Radka Cachovanová. Je to skúsená baba, ktorá už jednu podobnú knihu nakreslila a to "26 dní stopom po Nórsku".

 

Čím bude táto kniha iná? Hlavne to nebude kniha, ale KniHra, pretože hneď na prvej stránke vás prekvapí hra "Kendžike nekaz sa", ktorú si bude môcť zahrať naozaj ktokoľvek. Ťažšia hra bude na konci "Od Tatier k Aralu". Na túto hru už bude potrebné mať informácie z celej KniHry a tým bude určená iba pre tých, ktorí ju poctivo čítali! Týmto celým KniHra dostane nový nádych a po prečítaní sa neodloží navždy do poličky.


 

Film Afrika na Pionieri finančne podporil Audio vizuálny fond.